News

Oleme siia koondanud mõned mõtted, mida kliendid on meile öelnud peale pesuri tagastamist.

 

Uskumatu, kui palju mustust võib tulla pealtnäha puhtast autoistmest! Aga lõpuks ei tundud enam autot äragi – nagu uue sisu oleks paigaldanud.”

“Olin küll varem näinud videoid sellest, kui musta vett tekstiilipesuriga diivanist kätte saab, aga ise seda tehes ja nähes oli siiski üllatus suur. Tegin diivani kaks korda üle ja lõpuks oli musta vee mahutis ikka uskumatult must vesi. Lõpptulemusega jäin väga rahule ja kindlasti kasutan tulevikus veel.”

“Kuna mul on kodus kaks väikest last, siis paratamatult tekib nii diivanile kui vaipadele erinevaid plekke. Soovisin selleks katsetada tekstiilipesurit ja ma ei pidanud pettuma. Vähe sellest – lisaks kadunud söögiplekkidele üllatas mind ka see, mis värvi oli lõpuks pesuvesi. Päris jube :).”

See on lihtsalt super masin! Ma oleks peaaegu vana diivani juba ära visanud, aga pärast pesuriga 4 korda üle käimist on see nagu uus. Väga lahe!”

“Mul kolis ühest üürikorterist elanik välja ja jättis mulle üsnagi plekilise ning koleda diivani. Plaanisin selle juba ära visata, aga pool kogemata leidsin Imemasina kodulehe. Ja täiesti ebareaalne – igasugused veeplekid ja muu mustus kadus nagu nõiaväel. Eks tegemist oli kah palju, 4-5 korda vist pidin isegi üle tegema. Aga tulemus oli vägev! Kasutan kindlasti ka edaspidi – ikkagi palju odavam kui üürikorterites diivaneid vahetada. :)”