• Kas pesurit on lihtne käsitleda?
  Jah, on küll. See on peaaegu sama lihtne kui lihtsalt tolmuimejaga kodu koristamine. Teeme alati klientidele ka põhjaliku ülevaate kuidas masinat kasutada, kuid see ei võta reeglina aega rohkem kui paar minutit.
 • Milliseid plekke ma tekstiilipesuriga puhastada saan?
  Nagu nimigi ütleb, siis sobib see erinevate tekstiilpindade puhastamiseks – nt autoistmed, diivanid, vaibad, riidest kattega toolid jne. Kui Teil on diivanile tekkinud joogiplekk või nt lemmiklooma sopased käpajäljed või on lihtsalt ajapikku vaip või autoiste määrdunud, siis selliste asjade jaoks ongi need masinad mõeldud.
 • Kas pesuaine on hinna sees?
  Jah, anname alati tasuta kaasa spetsiaalse Kärcheri originaal pesuaine. Ühepäevase rendi puhul on kaasaantava aine kogus piisav 4-6 keskmise diivani puhastamiseks. Nädalavahetuse paketi puhul on see aga 6-8 diivani jagu. Soovi korral on alati võimalik puhastusainet ka juurde osta.
 • Soovin pesurit rentida – mida teha?
  Selleks on kaks varianti: Täitke vastav broneerimisvorm meie kodulehel või helistage telefonil 504 7222 ning leppige kokku endale sobiv aeg.
 • Kuidas toimub rendi eest tasumine?
  Hetkel on võimalik tasuda nii sularahas kui ülekandega, kaardimaksevõimalus praegu puudub. Renditasu tuleb maksta enne rentimist.
 • Kuidas käib rendipäeva arvestus?
  Rendipäevi arvestame 24h kaupa – kui näiteks võtate pesuri kolmapäeval kell 13:00, siis ootame seda tagasi hiljemalt neljapäeval kell 13:00. Kui aga võtate pesuri nädalavahetuseks, siis toimub väljastamine reede pealelõunal ning tagasi ootame seda esmaspäeval hiljemalt kell 11:00.
 • Kas ka nädalavahetusel on võimalik rentida?
  Jah, on küll. Eelneval kokkuleppel väljastame ja võtame masinaid vastu ka laupäeviti. Ja kui ka kokkulepet ei ole, aga reede õhtul läheb kolm pudelit veini diivanile ümber, siis võib kirjutada või mõistlikul ajal 🙂 ka helistada.
 • Kui pikalt peaks masina ette broneerima?
  Sellist raudset reeglit pole, aga tavaliselt on nädala esimeses pooles vabu masinaid rohkem ja seega aegade valik laiem. Nädalavahetuseks pesurit soovides on mõistlik siiski paar päeva varem see endale ära broneerida. Samas võib sageli leida masina nädalavahetuseks ka siis, kui mõte tekib alles reede õhtul või laupäeva hommikul. Päevad (ja ka nädalad) ei ole vennad ;).
 • Aga mul on hoopis teistugune küsimus, siin sellele vastust pole. Mis siis NÜÜD saab?
  Kui Teil tekib küsimus, siis helistage 504 7222 või kirjutage meile info[at]imemasin.ee :).